Ambulans Hizmetleri

Çağrı Merkezimize 472 23 24 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz. Çağrınızı cevaplayan ekip arkadaşlarımız talep ettiğiniz hizmet için en uygun çözümü ve gerekli organizasyonu gerçekleştirmektedir.

Sağlık hizmeti taleplerinizde, sizden aldığı bilgiler çerçevesinde bulunduğunuz yere en yakın konumdaki ambulansı size yönlendirirken sizi, verebileceğiniz ilk yardım yaşam desteği konusunda, yola çıkan ekibi ise, hızlı ve etkin müdahale için hastanın klinik durumu hakkında bilgilendirmektedir. Size yönlendirilen ambulansımız ve ekibimiz, hastaya bulunduğu yerdeki ilk müdahalesinden sonra, çağrı merkezimizdeki personellerimizin koordinasyonunda hastanın en uygun sağlık kurumuna transferini gerçekleştirmektedir.

Çağrı Merkezimiz, tüm yardım taleplerinize bütüncül bir yaklaşım içinde çözüm üretirken, hasta, ambulans ve hasta yakınları arasındaki sürekli iletişimi sağlar. Hastane transferine ihtiyaç duyulması durumunda, hasta ve yakınlarına alternatif çözümler sunar. Hastane ile iletişime geçerek hastanın klinik durumu hakkında hastaneyi bilgilendirir ve ön hazırlıkların yapılmasını sağlar.

Çağrı Merkezimizde Küresel Konumlama Sistemi (GPS) ve mobil iletişim teknolojileri gibi en güncel haberleşme sistemleri kullanılmaktadır. Kullandığımız bu sistemler sayesinde ambulanslarımızın lokasyonları digital haritalar üzerinde anlık olarak izlenebilmekte ve ambulanslarımızla kontrol merkezimiz arasındaki iletişimin sürekliliği sağlanmaktadır.

E-Posta Gönder 0216 472 23 24 0555 274 88 99 WhatsApp İletişim